KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8995209
nr 899 5209
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Blandteknik, Jonas Fredén (f. 1959), signerad, 1993, bladets mått: 24x30
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 juni 2014
kl 20:59:44
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
450 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén